Oferta

Wyprawka na Nowy Rok - w zestawie taniej! - dla dzieci
Cena: 89 PLN
Wyprawka na Nowy Rok - w zestawie taniej!

Wyprawka na Nowy Rok - w zestawie taniej! Rewelacyjny podgrzewacz do domu i samochodu plus sprawdzony laktator ręczny HappyFamily™ w wyjątkowej cenie 99 zł.
Elektroniczny podgrzewacz LCD Auto/Dom - dla dzieci
Cena: 90 PLN
Elektroniczny podgrzewacz LCD Auto/Dom

PODGRZEWANIE I STERYLIZACJA W SAMOCHODZIE I W DOMU!!!

Podgrzewacz i Sterylizator Auto-DOM do butelek HappyFamily™ wraz ze sterylizatorem i wyświetlaczem LCD można używać do podgrzewania mleka i innego jedzenia dla dziecka w trakcie długich podroży samochodem.
Podgrzewacz Auto Dom - NOWOŚĆ 2014 - dla dzieci
Cena: 49,99 PLN
Podgrzewacz Auto Dom - NOWOŚĆ 2014

Miłość do podróży warto zaszczepić w dziecku od najmłodszych lat. Co jednak zrobić, gdy mali Jasio lub Małgosia lubią w czasie długiej podróży od czasu do czasu napić się ciepłego mleka lub herbatki z ulubionej butelki?
Na szczęście jest podgrzewacz samochodowo-domowy marki HappyFamily.
Laktator HappyFamily™ - dla dzieci
Cena: 59 PLN
Laktator HappyFamily™

Nowy model laktatora HappyFamily™ nie zawiera bisfenolu (0% BPA) i wykonany jest z bardzo trwałego i wytrzymałego materiału. Laktator ręczny zapewnia całkowitą kontrolę nad intensywnością i rytmem odciągania pokarmu. Unikalny ręczny laktator HappyFamily™ pozwala zwiększyć wydajność odciągania – test
Zestaw startowy HappyFamily™ - dla dzieci
Cena: 99 PLN
Zestaw startowy HappyFamily™

ZESTAW OD HAPPYFAMILY™ - PODGRZEWACZ AUTO-DOM + LAKTATOR (real foto)
Niezbędna wyprawka dla każdego noworodka
Podgrzewacz - Sterylizator LCD - dla dzieci
Cena: 59 PLN
Podgrzewacz - Sterylizator LCD

PODGRZEWACZ I STERYLIZATOR DO BUTELEK - DWA URZĄDZENIA W JEDNYM.
Podgrzewacz do butelek HappyFamily wraz ze sterylizatorem i wyświetlaczem LCD można używać do podgrzewania mleka i innego jedzenia dla dziecka. Za pomocą specjalnej przykrywki (w zestawie) podgrzewacz zmienia się w sterylizator.
Podgrzewacz samochodowo - domowy Happy Family - dla dzieci
Cena: 59 PLN
Podgrzewacz samochodowo - domowy Happy Family

Uniwersalny podgrzewacz do wszystkich rodzajów butelek. Dzięki specjalnemu adapterowi /w zestawie/ może być wykorzystywany zarówno w domu jak i w samochodzie. Nowoczesna technologia i śmiały design sprawia iż model ten jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez młodych rodziców w Polsce.
Podgrzewacz - steryliaztor HappyFamily - dla dzieci
Cena: 49 PLN
Podgrzewacz - steryliaztor HappyFamily

Podgrzewacz - sterylizator HappyFamily spełnia rolę dwóch urządzeń niezbędnych do prawidłowego przygotowania pokarmu dla dziecka. Dodatkowo na wyposażeniu posiada funkcjonalną wyciskarkę do cytrusów. Ważną zaletą tego modelu jest to, że mieści wszystkie butelki przy podgrzewaniu jak i sterylizacji.